∷ Z aktuálneho vydania

RICOH PREDSTAVIL SYSTÉM MEETING SPACES PRE OPTIMALIZÁCIU KANCELÁRSKEHO ŽIVOTA

Doba Covidová urýchlila aj zmeny v digitalizácii a optimalizácii riešení pre prevádzku kancelárskych priestorov, organizáciu stretnutí, využívania kancelárii, zasadačiek alebo aj parkovacích cest v garážach. Dokonca bezkontaktne a bez osobnej asistencie môže systém priviesť návštevu do správnej zasadačky, na správne stretnutie.

Systém Meeting Spaces, ktorý predstavili na stretnutiach so zákazníkmi v Prahe a v Bratislave nie je len výber najlepších audiovizuálnych produktov, ale plne nakonfigurované riešenia šité pre priestory zákazníkov presne na mieru, vrátane nastavenia funkcionalít pre okamžité používanie, vrátane vzdialenej technickej podpory alebo diagnostiky odbornými technikmi RICOH.
Ako a prečo takýto systém vznikol vysvetľujú pracovníci RICOH veľmi jednoducho. Môže za to hybridná práca. Podniky na celom svete musia prehodnotiť svoje pracovné postupy a hľadať spôsoby ako prepojiť svojich pracovníkov bez ohľadu odkiaľ alebo kde pracujú. Prostredie tradičných kancelárskych priestorov musí prejsť aktualizáciou, tak aby umožňovali
organizovanie virtuálnych stretnutí, videokonferencií a porád, ktoré nahrádzajú čoraz častejšie osobné kontakty medzi ľuďmi. Z tohto dôvodu je dôležité, aby moderná kancelária bola vybavená systémom a technológiou, ktorá eliminuje vznik problémov, oneskorení a zabezpečuje vysokú kvalitu prenosu obrazu aj zvuku. Spájanie ľudí musí byť rýchle, jednoduché a prenos v najvyššej kvalite, aby nahradil osobný kontakt, inak budú vznikať šumy, ruchy a chyby v interpretácii faktov, demotivácia v práci. Takýto systém optimalizovaný pre prácu s poprednými platformami pre videokonferencie, vybavený najmodernejšou a najaktuálnejšou technológiou od popredných výrobcov predstavila spoločnosť RICOH pod názvom Meeting Spaces v októbri. Tento systém má vlastné dotykové ovládacie zariadenie priamo v miestnosti. Jedným ťuknutím vám umožní pripojiť sa do stretnutia. Rovnako však umožní pripojiť pomocou USB kábla vlastný počítač, PC alebo aj Mac, bez potreby inštalácie ďalšieho softvéru. Na užívateľovi je len zvoliť si preferovanú platformu pre videokonferenciu a stretnúť sa so svojimi kolegami, zákazníkmi, dodávateľmi, vedením ostrým obrazom a krištáľovo čistým zvukom. RICOH tento systém priamo podporuje a inštaluje. Inovatívne služby a technológie implementovala spoločnosť už viac ako 1,4 miliónom firiem na celom svete, a to prostredníctvom viac ako 30 tisíc certifikovaných odborníkov.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tlačidlo Späť hore